Hasta Yatağı Satın Alma Hizmetleri

Hasta Yatağı Satın Alma Hizmetleri

Uzun yıllardır sektördekini yerini korumayı başaran firmamız, bütün hasta yatağı satın alma işlemleri için uygun fiyat garantisi sunmakta ve konu ile ilgili her aşamada yanınızda olmaya devam etmektedir. Ayrıca talep ettiğiniz her ürün için 2 yıllık garanti sürelerine ek olarak 10 yıl yedek parça garantisi de sunmaktadır. Olası bir aksaklık durumunda da, doğrudan iletişime geçebileceğiniz teknisyenlerimiz aracılığı ile problemlerinizi çok kısa bir süre içerisinde halledebilir ve her anlamda tam destek almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte bizlerden satın alacağınız hasta yataklarının taşınması ve kurulması da bizlere aittir ve sizlerden ek ücret talebinde bulunulmayacaktır.

Nasıl üretim yapıyoruz?

Kurulduğumuz tarih itibarıyla yaptığımız her üretimde “Önce Hasta” diyor ve hasta yatağı satın alma hizmetleri için vücut sağlığınızı bozmayacaklar ürünleri ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Bu yüzden de sizleri sadece en popüler ürünlerimize değil, aslında ihtiyacınız olan yataklara yönlendiriyoruz. Böylelikle de bizi tercih etmenizde ilk haklı sebebiniz ortaya çıkmış oluyor. Ayrıca ayarlanabilir yükseklik ve yine ayarlanabilir başlıklarla hasta yataklarını kullanım süreniz boyunca daha konforlu ve işlevsel bir mekanizmayı da düzenlemiş oluyoruz. Bu da ikinci sebebiniz olma konusunda son derece güçlü bir nedendir. Son olarak bizler vasıtasıyla edinebileceğiniz tüm hasta yataklarını doktorlarınıza da danışabilirsiniz. Firma olarak bizler ürettiğimiz her ürünün arkasındayız.

Fiyat politikamız

Hasta yatağı satın alma hizmetleri için birbirinden farklı ve her amaca yönelik yataklar hazırlamaya çalışıyoruz. Bu yüzden de özellik bakımından oldukça büyük farkların olduğu modellere sahibiz. Tabi ki bu sebep de doğal olarak ciddi fiyat farklarına neden olabiliyor. Yatağı kullanma sebebinize ve sürenize bağlı olarak da yine farklı tablolar ortaya çıkabiliyor.

Hastalığınız için uygulanması gereken tedaviye göre nasıl bir model istediğinize karar vermek için çok acele etmeyin ve önce bizlerle iletişime geçin. Böylelikle hem acele bir karar ile çok yüklü meblağlar ödemek zorunda kalmaz hem de deneyimli satış temsilcilerimiz aracılığı ile tam da istediğiniz gibi bir hasta yatağına kavuşmuş olursunuz.

Bu gönderiyi paylaş

Telefon ile Sipariş