HASTA KARYOLASI KİRALAMA HİZMETİ NASIL GERÇEKLEŞİR?

HASTA KARYOLASI KİRALAMA HİZMETİ NASIL GERÇEKLEŞİR?

HASTA KARYOLASI KİRALAMA HİZMETİ NASIL GERÇEKLEŞİR?

Hasta karyolası kiralama kısa süreli olarak yatağa bağımlı kalacak hastalar için evlere kurulan hasta yataklarıdır. Kısa süreli yatağa bağımlı kalacak hastanın yakınlarını maddi açıdan zor duruma düşürmemek için güzel bir seçenek olan hasta karyolası kiralama sistemi aylık ücret ödenerek çalışmaktadır. Yatağa bağımlı hasta 4 aydan kısa bir süre bu yatakta yatacaksa hasta karyolası kiralama hizmeti tavsiye edilmektedir. Eğer hasta 4 aydan fazla yatağa bağımlı kalacaksa hasta yatağı kiralamak yerine satın alınması tavsiye edilir.

Hasta karyolama hizmeti aylık fiyatlandırma ile yapılır. Seçeceğiniz hasta yatağını kategorilerden seçerek işe başlayabilirsiniz. Ürün seçerken zorlanıyorsanız iletişim numaralarından ilgili yerlere ulaşabilirsiniz. Hasta karyolası, hasta yatağı, alez ve serum askısı da hasta yatağı kiralama hizmetine dâhildir. Seçtiğiniz hasta karyolası servis elemanlarımız tarafından evinize gelerek kurulmaktadır. İlk ay verilecek ücret kurulumda nakit olarak alınır. Bir dahaki aya kadar kiralama yapmış olursunuz. Daha sonraki ayın aynı gününde tekrar ödeme yapılır. Eğer bir ay kullandıktan sonra iade etmek istiyorsanız belirtebilirsiniz. Hasta karyolası kiralama işini 5 aydan fazla süre kullanacaksanız yapılacak indirimlerden yararlanabilirsiniz. Tüm hasta yatağı kiralamalarınızda hasta yatağı size teslim edilmeden önce dezenfektan ile temizlenmektedir. Hasta yastığı ise özel bir jiletin ile gönderilmektedir. Alez ise sıfır verilmekte ve size hediye edilmektedir.

HASTA YATAĞI KİRALAMA YAPARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER NEDİR?

Bir hasta yatağı kiralayacaksanız göz önünde bulundurmanız gereken birçok şey vardır. Yatakta yatacak hastanın kilo ve boyu, evde hasta yatağının yerleşeceği alan gibi başlıkları sayabiliriz. Kaza geçirme veya operasyon geçirme gibi durumlardan dolayı 1-2 aylığına yatağı bağımlı kalma durumunuz olabilir. Böyle zamanlarda ise normal yataklar yerine daha konforlu yataklarda yatmayı tercih ederiz. Bu konforlu yatağın adı hasta yatağıdır. Hasta yatağı tekerlekleri sayesinde hareket edebilen bir yatak türüdür. Bu yatak türü elektrik motoru ile çalışır. Özellikle hareket edemeyen hastalar bu yatak sayesinde vücudunu biraz olsun hareket ettirebilecektir. Hasta karyolasının hareket mekanizması elektrik motoruna göre farklılık göstermektedir. Hasta yatakları konfor ve işlevsellik açısından oldukça iyidir. Hasta yatakları hem satılabilir hem de kiralanabilir konumdadır. Kiralık olarak 1-2 aylık kiralamayı önermekteyiz. Genellikle 5 aydan kısa kullanımlar için kiralama hizmeti verilmektedir. Bu süreden fazla bir şekilde yatağa bağımlı kalacak ise hastanız satın almak sizin için daha mantıklı olacaktır.

HASTA YATAKLARI KONFORU NASIL OLMALIDIR?

Hasta yatakları hastanın konforu için oldukça önemli bir faktördür. Hastanın ev ortamında ya da hastanede olsun fark etmez rahatlığının sağlanması için mekâna en uygun hasta yatağı tercih edilmelidir. Hasta yatağının çok fonksiyonlu olması, indirilip kaldırılabilmesi ve yüksekliğinin ayarlanabilmesi gerekmektedir. Hasta yataklarının birçok çeşidi ve modeli vardır. Bu seçilen yatağın özelliklerine ve fiyatına göre değişmektedir. Özellikle İstanbul gibi bir yerdeyseniz binlerce model ve marka arasından tercih yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak tercih yaparken dikkat etmeniz gereken konular vardır. Bunlar seçtiğiniz firmanın kaliteye ve güvene önem vermesidir.

Bazı şeylerde her zaman satın alma imkânımız olmayabilir. Hasta yataklarının fiyatları da bazen bütçemize uygun gelmeyebilir. Bu nedenle hasta yatağı kiralamayı daha uygun görebiliriz. Kiralık hasta yataklarının birçok çeşidi vardır. Elektrikli, asansörlü ve motorlu olarak ayırabiliriz. Satılık hasta yataklarından hiçbir farkı olmayan bu yataklar hastanın konforu ve rahatlığı için üretilmişlerdir. Hasta yatakları daha önceden kullanılmışsalar bile hiçbir deformasyona uğramamış bir şekilde müşteriye teslim edilmektedir. Hasta yatakları genellikle aylık bedel ücreti ödenerek kiralanmaktadır. Bir dahaki ayın aynı günü ödeme tekrarlanmaktadır.

https://www.marmaramedikal.com/

Bu gönderiyi paylaş

Telefon ile Sipariş