EN İYİ HASTA KARYOLASI MODELLERİ

EN İYİ HASTA KARYOLASI MODELLERİ

EN İYİ HASTA KARYOLASI MODELLERİ

Hastalar için özel olarak tasarlanan hasta yatağı ve türevleri, alternatif modeller ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Hastanızın genel sağlık durumuna bağlı olarak sizler de yatak ihtiyacına daha kısa sürede yanıt alabilecek ve sağlıklı bir istirahat süreci için adımlarınızı atacaksınız. Hasta karyolası modelleri başlığı altında bu farklılıkları daha net bir şekilde görebileceksiniz…

KUMANDALI HASTA YATAKLARI

Motorlu hasta yatakları kategorisinde yer alan ve küçük bir kumanda ile yönetimi sağlanan bu model sayesinde hasta daha rahat hareket etme imkanı sağlıyor. Kalkmak istediğinde hareket alanına uygun bir şekilde yönlendirme yapabilir ve aynı durum yatağa girmek istediği anlar için de geçerlidir. Rahatsız hissettiği durumlarda yine kumanda kontrolü ile birlikte yatağın eğimini sorunsuz bir şekilde ayarlayabiliyor. Bu modellerde kontrol tamamen hastada olacaktır.

YIKAMA YATAĞI

Yatağa bağlı yaşamak durumunda olan hastaların duş almaları elbette mümkün değil ancak yatağa dahil edilecek bir mekanizma ya da modelleme ile birlikte artık bu mümkün hale gelmiş durumda. Hasta yatağı üzerine dahil edildiği takdirde banyo yapmak artık çok daha kolay ve bu özel sistemlerin kirli suyu boşaltma ve temiz suyu ayırma gibi özel hazneleri olduğunu da belirtmek gerekiyor. Hastalar herhangi bir şekilde efor harcamadan banyo yapabilir ve kişisel bakım konusunda da fayda sağlayabilirler.

FELÇLİ HASTALAR İÇİN TASARLANAN ÖZEL YATAKLAR

Felçli hastaların hareket alanları çok daha dar ve bununla birlikte fiziksel aktiviteler konusunda da diğer hastalara nazaran daha fazla zorlanıyorlar. Felçli hastalara özel tasarlanan yatak modellerinde tuvalet ile birlikte hastanın yatak ve el hareketlerine yardımcı olacak özel bir mekanizma yer alıyor. Kumanda kontrolü ya da manuel kontrol ile birlikte kontrolü sağlayabiliyorsunuz.

MOTORLU YATAK MODELLERİ

Kullanımı çok daha kolay olan bu modeller genellikle iki ila dört motorlu olarak karşımıza çıkıyor. Yatağın altına yerleştirilen motorlar sayesinde kontrol mekanizması da daha profesyonel bir seviyeye ulaşıyor.

Hasta karyolası kiralama ayrıcalığı ile birlikte dilerseniz bu pahalı yatak modellerini kiralayabilir ve kullanıma başlayabilirsiniz. Satın alma işlemlerinin yanı sıra kiralama hizmetleri konusunda da siz değerli ziyaretçilerimize yardımcı olmaya devam ediyoruz.

KATLANABİLİR YATAK MODELLERİ

Hasta yatağı kiralama ve satış hizmetleri ile birlikte karşınızdayız ve yatak modelleri hakkında bilgi vermeye devam ediyoruz. Yine hastalar ve bakıcılar tarafından en çok tercih edilen modellerden bir tanesi de katlanabilir modellerdir. Gayet işlevsel bir model olduğunu da hatırlatmak gerekiyor. Yatak genellikle kumanda ile kontrol ediliyor ve farklı hareket şekillerine özel olarak tasarlandığını da söyleyebiliriz. Hastaya daha geniş ve daha özgür bir hareket alanı sağlaması da bu modeli popüler hale getiren en önemli detaylardan bir tanesidir.

Yatar ve oturur pozisyona geçiş sağlamak saniyeler sürüyor ve hasta herhangi bir şekilde fiziksel güç harcamadan ulaşmak istediği pozisyona daha kolay bir şekilde ulaşabiliyor.

Hasta yatağı modellerine ulaşabileceğiniz özel bir platform hazırladık ve yazımızın başında da dile getirdiğimiz gibi hem satın alabiliyor hem de kiralama şeklinde hizmet alabiliyorsunuz. Hastalarınızın bakımını çok daha kusursuz bir şekilde yapabilmek ve onla daha rahat bir istirahat alanı oluşturmak adına bu tür yatak modellerine ihtiyacınız olacaktır.

Rakamlar konusunda sizlere yardımcı oluyor ve piyasanın en uygun fiyatlarını sunmaya da özellikle gayret gösteriyoruz. Araştırmalarınızı yaptığınız takdirde bu konuda ne kadar hassas olduğumuzu daha net bir şekilde göreceksiniz. Hasta karyolası ve çok sayıda alternatif yatak modeline sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

https://www.marmaramedikal.com/

Bu gönderiyi paylaş

Telefon ile Sipariş